Niş Alanlarda Yazılım

BilgiBiz Yazılım, 2008 Yılında Ankara'da Gazi Üniversitesi Teknopark Binasında, aktif çalışmaya başlamış, Yazılım Geliştirme, Yazılım ve Donanım Ar&Ge'si, konusunda çeşitli niş alanlarda uzmanlaşmış, akademisyen ve mühendislerden oluşan güçlü ekibi ile kendini kanıtlamış bir firmadır.

page2_img1

BilgiBiz Tanıtım Sunumu

Bünyesinde Yazılım, Donanım, IT, Network ve Proje Yönetimi ile Alt Yapı, Mühendislik, Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri verilmektedir.

BilgiBiz olarak, Savunma, Lojistik, GIS (Geographical Information Systems) ve Sağlık Sektörü ağırlıklı olmak üzere, yazılım ve donanım ihtiyacı ile gelen her müşterimize uygun proje planları çıkarılarak hizmet sunulmaktadır. Sıklıkla Lojistik yönetim sistemleri, Harita Alt Yapı Çözümleri, Barkodlama, Yazılım sektöründe niş alanlarda algoritma geliştirme üzerine Ar&Ge yapılması,

Web uygulamaları yazılması, Mobil uygulamalar, Video streaming, On-line iletişim arayüzleri, Sağlıkta maliyet muhasebesine yönelik yazılımlar ve hizmet alımları, Tıbbi cihaz sektöründe ve Firma TİTUBB (Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası) Kayıtları ve ürün yönetimi konusunda danışmanlık hizmetleri ile İlaç üretimine yönelik akademik hizmetler ve üretim yeri ruhsatlandırılması konusunda akademik danışmanlık ve dokümantasyon hizmetleri talep edilmektedir. Bunlarla birlikte web platformların geliştirilmesi, mobil cihazlar üzerinde çalışan uygulamaların "Apps" geliştirilmesi konusunda da hizmet alımları oldukça revaçtadır.

BilgiBiz tüm müşterilerine HP Proliant Rack Tipi Kurumsal Bulut Sunucu alt yapısı ile hosting hizmetleri sunmaktadır. Domain "Alan Adı" temini, web sitesi hostingi, Mail Hizmetleri sunumu ve barındırılmasına yönelik hizmetler sağlamaktadır.

BilgiBiz yazılım dili ve platform bağımsız olarak uygulama geliştirebilmektedir. Kurulmasından bu yana Türkiye'de tanınan pek çok firma ile İş Geliştirme ve Ar&Ge kapsamında projeler tamamlayarak referans edinmiştir. Referanslarımız arasında; Gate Elektronik, Datateknik, Innova, TRT, Tarım Bakanlığı, Gazi Üniversitesi, Alpdata, GlaxoSmithKlain, Johnson & Johnson, Merck Sharp & Dohme, Schering-Plough, Merck CO Inc., Novo Nordisk, Toprak İlaç ... gibi Sektörün Önde Gelen Firmaları yer almaktadır...

Bright Ideas

Misyonumuz,

Kazandığımız yetenekleri, insan odaklı, ilkeli ve katılımcı yönetim anlayışıyla hareket ederek en yüksek değerler ile, önce Türkiye’de sonra Uluslararası coğrafya da yaygınlaştırarak başarıya dönüştürmektir…
Multiple Awards

Bu misyona ulaşmak için,

Ar-Ge ve inovasyon odaklı, Bilimsel ve Katma değerli çözümler sunan, Güçlü, Kaliteli ve Güvenilir Teknoloji üretebilen, Yetkinlik odaklı, Uzman kadroları bünyesinde barındıran bir organizasyonla ilerlemek en önemli hedeftir.
Brilliant Performance

Savunma, Güvenlik, Sağlık,

Ulaştırma alanları başta olmak üzere, Şirketimiz ilgi alanları, tipik bir ara yada alt ürünün tasarımı ve üretimi sürecinden başlamakta, kompleks bir çözümün tüm bileşenleri ile oluşturulması aşamalarını içermektedir.

Müşterilerimiz

BilgiBiz derken sadece yazılım ve arge ile ilgili işlerimizden değil, Birbirinden kıymetli müşterilerimizden bahsediyoruz.. Onlar olmadan yeteneklerimizi sergileyecek motivasyonu ve gücü asla bulamayız. Biz müşterilerimizle güçlüyüz!

Bilişimde Güçlü Çözüm Ortağınız!...